NeoBianacid pediatric graanulid N36

Tootekood Aboc005

Tasuta tarne alates 50,00 €

18,59 €
See on madalaim hind 30 päeva jooksul enne kampaaniat
Madalaim hind koos maksudega: 18,59 €

NeoBianacid on on meditsiiniseade, mida valmistatakse taimsetest ja mineraalsetest molekulaarsetest kompleksidest, millel on mao ja söögitoru limaskesta kaitsev ja rahustav toime, mis aitab kiirelt leevendada happelist seisundit, kõrvetisi ja valu, mis on limaskesta ärrituse ja põletiku tüüpilised sümptomid.

NeoBianacid Pediatric on näidustatud üle 1-aastastele lastele gastroösofageaalse refluksiga seotud probleemide, nagu regurgitatsioon, oksendamine ja kõhuvalu, raviks. See on näidustatud ka funktsionaalse düspepsia raviks, mida iseloomustab üks või mitu järgmistest sümptomitest: seedehäired, söömisjärgne puhitus, täiskõhutunne, rinnakualune valu või kõrvetised.

Kuidas NeoBianacid Pediatric toimib?
NeoBianacid Pediatric toimib, matkides mao ja söögitoru trakti füsioloogilisi kaitsemehhanisme tänu Aboca teaduslike uuringute tulemusena saadud molekulaarsele kompleksile Poliprotect® ja flavonoidi fraktsioonile, mis kaitseb limaskesta maomahlade eest ja tasakaalustab vabadest radikaalidest põhjustatud ärritust. Poliprotect® moodustab kile, mis toimib barjäärina (limaskesta külge kleepuvate omadustega polüsahhariidkomponent) ja lokaalse puhvrina (mineraalne komponent lubjakivist ja nahkoliidist).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud:
  • Ärge kasutage, kui teil esineb ülitundlikkus või allergia mis tahes koostisosa suhtes. Kui sümptomid ei kao, konsulteerige oma lastearstiga.
  • Toodet on soovitatav võtta vähemalt kaks tundi pärast teiste ravimite võtmist, mille tõhusust võib vähendada kaltsiumi samaaegne manustamine.
  • Kõlblikkusaeg kehtib avamata ja korrektselt säilitatud tootele.
  • Hoida lastele kättesaamatus kohas.
  • Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal soojusallikatest ja valguse eest kaitstult.

Võtke ühe kotikese sisu väheses vees lahustatuna pärast põhitoidukorda ja enne magamaminekut.
Maksimaalne soovitatav ööpäevane annus on 1–3-aastastele lastele 4 kotikest ja 4–6-aastastele lastele 6 kotikest.
Toodet võib võtta ka pikema aja jooksul.

Toimeained:Poliprotect®: sünergistlik polüsahhariidide* (saadud harilikust aaloest (Aloe vera), mets-kassinaerist (Malva sylvestris) ja harilikust alteest (Althaea officinalis)) ja looduslike mineraalide (lubjakivi ja nahkoliit) molekulaarkompleks.
Tiitritud polüsahhariidides (molekulmass> 20 000 daltonit) ≥ 7,6% (40 mg tableti kohta).
Flavonoidi fraktsioon* (saadud teekummelist (Matricaria recutita) ja lagritsa-magusjuurest (Glycyrrhiza glabra)).
Sisaldab ka: roosuhkur*, kummiaraabik ja looduslik mündi lõhna- ja maitseaine.

*Koostisosa pärineb mahetootmisest

NeoBianacid Pediatric koostis on 100% biolagunev ja ei sisalda sünteetilisi, poolsünteetilisi ega geneetiliselt muundatud aineid.

Pakendi sisu
36 üheannuselist graanulite kotikest (775 mg)

Tootja
Aboca S.p.A. Società Agricola

Pärioluriik
Itaalia

Esindaja Leedus
UAB Norameda, Meistrų 8A, Vilnius LT 02189