Gastrotuss® Baby refluksivastane siirup 180ml

Tootekood DMG0018
Tootja DMG

Tasuta tarne alates 50,00 €

11,77 €
See on madalaim hind 30 päeva jooksul enne kampaaniat
Madalaim hind koos maksudega: 11,77 €

Gastrotuss® Baby siirup on mehaanilise toimega meditsiiniseade, mis on mõeldud gastroösofageaalse (maosisaldise tõus söögitorusse) ja/või larüngofarüngeaalse (kõri-neelu tagasivool) refluksi raviks väikelastele ja lastele, et vähendada sellega seotud sümptomeid nagu: happe või toidu regurgitatsioon (mao sisaldise tagasivool söögitorusse ja suhu), püroos (kõrvetised), tükitunne kurgus, ninaneelupõletik, röhitised, kõhupuhitus, köha, düsfoonia (häälekähedus) ning kõik muud häired, mis võivad gastroösofageaalse ja/või larüngofarüngeaalse refluksi tulemusena tekkida. Gastrotuss® Baby siirup aitab kaasa gastroösofageaalse ja/või larüngofarüngeaalse limaskesta re-epitelisatsiooni protsessidele. Gastrotuss® Baby siirup vähendab maosisu maos püsimise aega.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud:
 • Ärge kasutage seda toodet, kui teil esineb ülitundlikkus mis tahes koostisosa suhtes.
 • Kui te olete rase või imetate, rääkige enne toote kasutamist oma arstiga.
 • Toode võib olla vähem või rohkem viskoosne ja/või esineb väikesi erinevusi värvis, kuid see ei mõjuta toote kvaliteeti.
 • Kõrvaltoime tekkimisel, katkestage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.
 • Mitte ületada soovitatud annuseid, järgida juhiseid.
 • Gastotuss® Baby siirupit on soovitatav võtta vähemalt 1 tund enne või pärast teiste toodete või ravimite võtmist.
 • Ärge kasutage seda toodet kui pakend ei ole terve või sellel esineb võltsimise tunnuseid (näiteks, pakend on üle kleebistatud). Pakendi kahjustus ja/või võltsimise tunnused võivad kahjustada toote ohutust.
 • Ärge kasutage seda toodet pärast kõlblikkusaega, mis on märgitud pakendil.
 • Kõlblikkusaeg kehtib, kui pakend on terve ja toodet on säilitatud korrektselt.
 • Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
 • Hoida temperatuuril mitte üle 30℃.

Enne kasutamist hoolikalt loksutada.
Väikelapsed kehakaaluga alla 5 kg: Annustada 2,5-3 ml siirupit 5 – 10 minutit pärast söötmist või vastavalt arstilt saadud juhistele. Kui manustamise järgselt tekib regurgitatsioon, manustage lisaks 1 ml annus.
Väikelapsed kuni 3 eluaastat: Annustada 5 ml siirupit pärast põhitoidukorda ja enne magamaminekut või vastavalt arstilt saadud juhistele.
Lapsed kuni 12 eluaastat: Annustada 10-20 ml siirupit pärast põhitoidukorda ja enne magamaminekut või vastavalt arstilt saadud juhistele.

Pärast kasutamist sulgege pudel hoolikalt.

Magneesiumalginaat, simetikoon, fruktoos, ksantaankummi, D-pantenool, naatriumbikarbonaat, naatriumhüdroksiid,  metüül-p-hüdroksübensoaat, propüül-phüdroksübensoaat, looduslikud maitseained, puhastatud vesi.
Gluteeni- ja laktoosivaba.

Pakendi sisu
180 ml pudel mõõtelusikaga

Tootja
DMG Italia srl

Pärioluriik
Itaalia

Maaletooja
UAB Norameda Eesti filiaal, Akadeemia tee 21/3 Tallinn