KKK

Vali soovitud kaup ja kogus, kliki Lisa ostukorvi. Kliki ostukorvi või selle ikoonile, seejärel kliki Vormista tellimus, avaneb ostukorvi sisu, mida saad vajadusel muuta või tühjendada (vajutades prügikasti ikoonil). Seejärel kliki Jätka, avaneb kontaktinfo leht, logo sisse või osta registreerimata.

Kui oled uus ostja lisa oma kontaktandmed ning soovi korral saad luua ka kliendikonto. Luues konto, saad edaspidi osta kiiremini, jälgida tellimuste olekut ja ajalugu. Mõlemal juhul täida ära kohustuslikud väljad ja kliki Jätka.

Edasi suunatakse Aadress sammu, kus saad kontrollida oma arve- ja tarneaadressi üle ja vajadusel muuta. Uue ostja puhul täida ära kohustuslikud väljad. Mõlemal juhul kliki Jätka. Edasi suunatakse tarneviisi valima, vali sobiv tarneviis ja kliki Jätka. Seejärel suunatakse maksmise üksikasjade juurde, vali sobiv maksemeetod.

  • Kohaletoimetamine Venipak kulleriga 6.99€.
  • Veinipak pickup punkti 3.99€.
  • Kohaletoimetamine DPD kulleriga 7.90€.
  • DPD pakiautomaati 4.50€, saartele 30€. Kauba tellimisel alates 50€ on kohaletoimetamine tasuta, väljaarvatud saaretele.

Täpsema info leiad siit.

Müüja tarnib kaubad Ostjale  2 – 4 tööpäeva jooksul, välja arvatud kui Veebipoes on näidatud teistsugune tarnetähtaeg.

Kaupade tarnetähtaega arvestatakse järgmisest päevast peale makse laekumisest Müüja arvele. 

Kui kaup puudub laos võetakse Sinuga ühendust ja sellisel juhul eelnimetatud tarnetähtaeg ei ole kohaldatav.

Kavalpea apteegist tellides on 4 võimalust, kuidas pakk kätte saada:

  • Kohaletoimetamine DPD kulleriga.
  • Venipak kulleriga.
  • Veinipak pickup punkti.
  • DPD pakiautomaati.

Peale kauba kättesaamist on Ostjal 14 päeva aega kaubaga tutvumiseks ja soovi korral on Ostjal võimalus selle aja jooksul kaup tagastada. Selleks tuleb saata taganemisavaldus e-pood@norameda.com, milles märkida tellimuse number ja oma pangakonto IBAN. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis (rikkumata etiketi, kaitsekilega jne) ja komplekteeritud nagu see oli kättesaamisel.

Raha tagastatud kauba eest makstakse tagasi ostja või ostja  poolt nimetatud muu isiku arveldusarvele hiljemalt 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse jõudmisest müüjani  tingimusel, et sama tähtaja jooksul on kaup tagastatud müüja poolt näidatud aadressile.

Not found