Golamir 2Act sprei 30 ml

Tootekood Aboc007

Tasuta tarne alates 50,00 €

11,66 €
See on madalaim hind 30 päeva jooksul enne kampaaniat
Madalaim hind koos maksudega: 11,66 €

Golamir 2Actalkoholivaba sprei on innovatiivne meditsiiniseade, mis tänu neelu limaskesta kaitsvale kaudsele põletikuvastasele toimele leevendab valu ja ärritust. See on on näidustatud kurguvalu korral neeluõõne raviks, mille tekitajaks võib olla viirused, bakterid, allergeenid või kokkupuude väliste ärritajatega (suits, sudu ja tolm). Toodet võib kasutada ka külmetushaiguste korral, kui ninaneelunohu tekitab kurguärritust.Tänu looduslikule aktiivkompleksile ActiFilm DOL vähendavad Golamir 2Act suus dispergeeruvad tabletid valu, põletustunnet ja neelamisraskusi, kaitstes limaskesta ärrituse tekitajate eest.

Tanniinidest, vaikudest, polüsahhariididest ja flavonoididest koosnev ActiFilm DOL moodustab aktiivse kahekordse toimega kaitsva kile, mis toimib barjäärina:

  • kaitseb limaskesta, vähendades ülitundlikkust;
  • taastab limaskesta normaalseisundi tänu kaudsele põletikuvastasele toimele.

Golamir 2Act alkoholivabas spreis sisalduvad tanniini ja vaikude fraktsioonid loovad bakterite kasvuks ebasoodsa keskkonna.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud:

  • Ärge kasutage, kui teil esineb ülitundlikkus või allergia mis tahes koostisosa suhtes. Kui sümptomid ei kao, pöörduge arsti poole;
  • Kõlblikkusaeg kehtib avamata ja korrektselt säilitatud tootele. Kõlblikkusaeg on märgitud pakendile. Ärge kasutage pärast märgitud kõlblikkusaja lõppu. Soovitame toodet kasutada kolme kuu jooksul alates avamisest;
  • Hoida toatemperatuuril, eemal soojusallikatest ja valguse eest kaitstuna;
  • Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toodet võib kasutada alates 1. eluaastast.

Soovitatav on manustada neeluõõnde:

  • Lapsed (1 kuni 6. eluaastat), 4 pihustust kuni 4 korda päevas;
  • Täiskasvanud ja lapsed alates 6. eluaastast, 4 pihustust kuni 8 korda päevas.

Noorematele lastele võib toodet pihustada põse siseküljele, et seda vähehaaval manustada. Enne kasutamist loksutada pudelit. Esmakordsel kasutamisel eemaldage pudelilt alumiiniumkork ja sisestage otsak. 

Toimeained:
ActiFilm DOL, looduslik aktiivkompleks, mis sisaldab maarjalepast eraldatud tanniine ja flavonoide, hariliku aaloe lehtedest eraldatud polüsahhariide ning mürrist eraldatud vaike.

Sisaldab ka: taimne glütseriin, vesi, õunamahl, sidrunimahl, metsamarjade ja põldmarja looduslikud maitseained ning ksantaankummi.

Toode on 100% looduslik, gluteenivaba, millel on meeldiv metsamarjade ja põldmarja maitse.

Pakendi sisu
30 ml nebulisaatoriga klaaspudel.

Tootja
Aboca S.p.A. Società Agricola


Pärioluriik
Itaalia

Esindaja Leedus
UAB Norameda, Meistrų 8A, Vilnius LT 02189