Golamir 2Act suus dispergeeruvad tabletid N20

Tootekood Aboc006

Tasuta tarne alates 50,00 €

10,85 €
See on madalaim hind 30 päeva jooksul enne kampaaniat
Madalaim hind koos maksudega: 10,85 €

Golamir 2Act suus dispergeeruvad tabletid on innovatiivne meditsiiniseade, mis tänu neelu limaskesta kaitsvale kaudsele põletikuvastasele toimele leevendab valu ja ärritust. See on on näidustatud kurguvalu korral neeluõõne raviks, mille tekitajaks võib olla viirused, bakterid, allergeenid või kokkupuude väliste ärritajatega (suits, sudu ja tolm). Toodet võib kasutada ka külmetushaiguste korral, kui ninaneelunohu tekitab kurguärritust.Tänu looduslikule aktiivkompleksile ActiFilm DOL vähendavad Golamir 2Act suus dispergeeruvad tabletid valu, põletustunnet ja neelamisraskusi, kaitstes limaskesta ärrituse tekitajate eest.

Tanniinidest, vaikudest, polüsahhariididest ja flavonoididest koosnev ActiFilm DOL moodustab aktiivse kahekordse toimega kaitsva kile, mis toimib barjäärina:

  • kaitseb limaskesta, vähendades ülitundlikkust;
  • taastab limaskesta normaalseisundi tänu kaudsele põletikuvastasele toimele.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

  • Ärge kasutage, kui teil esineb ülitundlikkus või allergia mis tahes koostisosa suhtes. Kui sümptomid ei kao, pöörduge arsti poole;
  • Kõlblikkusaeg kehtib avamata ja korrektselt säilitatud tootele. Kõlblikkusaeg on märgitud pakendile. Ärge kasutage pärast märgitud kõlblikkusaja lõppu;
  • Hoida toatemperatuuril, eemal soojusallikatest ja valguse eest kaitstuna;
  • Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toodet võib kasutada alates 6. eluaastast. Soovituslik annus on 1 tablett 3–4 korda päevas, lastes sellel aeglaselt suus lahustuda.

Toimeained:
ActiFilm DOL, looduslik aktiivkompleks, mis sisaldab maarjalepast eraldatud tanniine ja flavonoide, aaloe lehtedest eraldatud polüsahhariide ning mürrist eraldatud vaike. Eukalüpti ja mündi eeterlikud õlid.

Sisaldab ka: roosuhkur, looduslikud mündi ja eukalüpti lõhnaained.

Toode on 100% looduslik, gluteenivaba ja meeldiva maitsega.

Pakendi sisu
20 eraldi pakendatud suus dispergeeruvat tabletti kaaluga 1,5 g/tk

Tootja
Aboca S.p.A. Società Agricola

Pärioluriik
Itaalia

Maaletooja
UAB Norameda Eesti filiaal, Akadeemia tee 21/3 Tallinn