Emofix® salv 30g

Tootekood DMG0012
Tootja DMG

Tasuta tarne alates 50,00 €

6,30 €
See on madalaim hind 30 päeva jooksul enne kampaaniat
Madalaim hind koos maksudega: 6,30 €

Emofix® on hemostaatiline verejooksu tõkestav salv, mis on ette nähtud naha ja limaskesta verejooksude ravimiseks ja ennetamiseks. Kasutatakse näiteks nõrkade või isegi tugevate ninaverejooksude, traumade, kergete nahavigastuste jms korral.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud:
  • Ärge kasutage salvi, kui olete ülitundlik selle mõne koostisosa suhtes.
  • Kõrvaltoimete tekkimisel lõpetage toote kasutamine ja pöörduge arsti poole.
  • Esimestel päevadel võib esineda kõrvetustunnet, nina sügelemist ja nohu. Need nähud peaksid üldjuhul kaduma. Vastasel korral lõpetage toote kasutamine ja pöörduge arsti poole.
  • Ärge kasutage seda toodet kui pakend ei ole terve või sellel esineb võltsimise tunnuseid (näiteks, pakend on üle kleebistatud). Pakendi kahjustus ja/või võltsimise tunnused võivad kahjustada toote ohutust.
  • Ärge kasutage toodet pärast pakendil märgitud aegumiskuupäeva. Aegumistähtaeg kehtib juhul, kui toodet on hoitud suletud pakendis nõuetekohastel tingimustel.
  • Hoidke Emofix®-i lastele nähtamatus ja kättesaamatus kohas.
  • Pärast salvi kasutamist sulgege tuub hoolikalt.
  • Hoida temperatuuril mitte üle 30 °C. Kui salvi hoitakse valel temperatuuril, võib konsistents muutuda, kuid see ei kahjusta salvi kvaliteeti. Algse konsistentsi taastamiseks tuleb toodet hoida toatemperatuuril.

Verejooksu piiramine: kandke vigastatud kohale piisavas koguses salvi.
Korduva ninaverejooksu ennetamine: kasutage salvi ninaverejooksu korral 2 korda päevas vähemalt 2 nädala jooksul või arsti ettekirjutuse kohaselt.
Nina limaskestale salvi kandmisel on soovitav kasutada pakendis olevat aplikaatorit. Puhastage aplikaator hoolikalt pärast iga kasutamist. Sama aplikaatorit ei tohiks kasutada mitu isikut.

Erinevate küllastunud rasvhapete segu, pärmiproteiini ekstrakt, fosfatidüülkoliin, E-vitamiin atsetaat, mesilasvaha, sojaõli, stearüülalkohol, kaltsium-, kaalium- ja magneesiumkloriid, glütserool monostearaat, metüül- ja propüülparaoksübensoaat, BHT.

Pakendi sisu
30 g tuub ja aplikaator

Tootja
DMG Italia Srl

Pärioluriik
Itaalia

Maaletooja
UAB Norameda Eesti filiaal, Akadeemia tee 21/3 Tallinn