legend View larger

Immuwash® ninasprei 50ml

DMG0003

Tootja: DMG

Condition: Uus

Saadavus: (3118 items in stock)

8,72 €

Also purchased products
Related products
  • Rinopanteina® ninasalv 10g
  • Rinopanteina® ninatilgad 30ml
  • Sterimar® füsioloogiline merevesi 100 ml
  • Sterimar® baby fiüsooloogiline merevesi 50ml
  • Sterimar® baby Cu ga rikastatud fiüsooloogiline merevesi 100ml
  • Sterimar® baby Mn ga rikastatud fiüsooloogiline merevesi 50ml
  • Sterimar® fiziologinis jūros vanduo 100 ml
  • Emofix® salv 30g
  • Rinogermina ninasprei 10 ml (ainult apteekides)
  • Rinopainteina Plus 20ml

Rohkem infot

Kommentaarid

IMMUWASH ®
Ninasprei, 0,25% lahus glükaaniga


Meditsiiniline vahend on isotoonilisel lahusel põhinev, 0,25% karboksümetüülbeetaglükaani sisaldav meditsiinitoode, mille toime on puhastav, niisutav, pehmendav ja nina füsioloogilise sekreedi pH-taset taastav. Määratakse ninakinnisuse ja operatsioonijärgsete komplikatsioonide ärahoidmiseks ja vähendamiseks; keskkonnatingimustest (sudu, sigaretisuits jne.) või võõrosakestest (tolm, õietolm jne.) põhjustatud ärrituse tõttu tekkinud nina limaskesta muutuste või ajutiste patoloogiate, nagu näiteks sinusiit, adenoidiit, polüpoos, riniit (koos või ilma mikroobse komponendita) korral. Keskkõrvapõletiku ravimisel on näidustatud koos antibiootikumidega, hoidmaks ninaõõned puhtana ja aitamaks õõnsuste ventilatsiooni.


IMMUWASH Ninasprei operatsioonijärgsel perioodil niisutab ja pehmendab, osaleb epiteeli moodustumisprotsessides
IMMUWASH Ninasprei rinosinusiitide korral
IMMUWASH Ninasprei kuulmise halvenemise korral
IMMUWASH Ninasprei kroonilise sinusopaatia (koos või ilma mükootiliste komplikatsioonideta) korral


Kasutusjuhend: eemaldada kaitsekork, asetada pöial pudeli põhjale, keskmine ja nimetissõrm aga spreipumba tiivakestele ning vajutada tiivakesi allapoole. Seejärel lasta lahti. Seda tegevust korrata seni, kuni õhku pihustuvad esimesed piisad. Kummardada pea veidi alla ja hingata välja. Seejärel pihustada lahust aeglaselt ühte sõõrmesse ja hingata sisse, pigistades teise käe sõrmega kinni sõõrme, kuhu parajasti lahust ei pihustata. Vajadusel pihustamist korrata.


Kõrvaltoimed: kõrvaltoimeid ei ole teada. Lahust mitte kasutada juhul, kui on teada kõrgenenud tundlikkus lahuse koostisosade suhtes.


Hoiatused, säilitamine ja kõlblikkusaeg: vältida silma sattumist , mitte kasutada süstimiseks, hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas, säilitada eemal küttekehadest. Kasutamiskõlblik 90 päeva pärast spreipumba avamist.
Tühi pudel visata ära koos tavalise olmeprügiga.


Pakend: 50 ml pudel hermeetilise korgiga. Tsellofaanümbrises blisterpakend mehhaanilise spreipumbaga. 100 μl/annuses. Sisaldab kokku 500 annust. Ei sisalda propellentgaase.


Koostis: karboksümetüülbeetaglükaan 0,25%, dinaatrium-EDTA, N-hüdroksümetüülglütsinaat, naatriumbensoaat, füsioloogilise pH-ga isotooniline lahus.


Tootja DMG
Via Laurentina, Km. 26,700
00040 Pomezia (RM) CE
Hulgimüüja: UAB “Norameda“, Meistrų 8A, Vilnius, Leedu.

Kirjutage oma ülevaade

Accessories