legend View larger

EcoVag Balance™ vaginaalkapslid N10

Bifo007

Tootja: Bifodan A/S

Condition: Uus

Saadavus: (14483 items in stock)

8,18 €

Also purchased products
Related products
  • Mumomega® kapslid N30

Rohkem infot

Kommentaarid

EcoVag Balance tupekapslid 10 tupekapslit tervisliku tupe mikrofloora taastamiseks ning sällitamiseks taastades keskmist füsioloogist pH

Loege hoolikalt see infoleht läbi, sest selles antakse Teile tähtsat teavet, mis tuleb selle meditsiinitoote kasutamise ajal silmas pidada. Ärge viskage seda infolehte ära, sest ka hiljem võib tekkida vajadus selle läbi lugeda. Kui Teil tekib veel küsimusi, pöörduge arsti või apteekri poole.

Koostisosade loetelu

Toimeained on Lactobacillus gasseri (EB 01TM) ja Lactobacillus rhamnosus (PB01TM) (piimhappebakterid). Üks Ecovag Balance vaginaalkapsel sisaldab vähemalt 1x10 astmes 8 külmkuivatatud elusat piimhappebakterit.

Abieined on veevaba glükoos, laktoosmonohüdraat, maisitärklis, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, titaanoksiid, magneesiumstearaat. Säilitusainetevaba, ei sisalda zhelatiini ega teisi loomset päritolu aineid.

Andmed toote kohta

Ecovag Balance koostises on kaks patenteeritud probiootilist Lactobacilluse (piimhappe) bakterikultuuri, mis valiti nende normaalse tupekeskkonna sällitamise ja taastamise võime tõttu.

Lactobacilluse bakterid, mis toodavad piimhapet, sällitavad tupe stabiilset happelist keskkonda (pH) ja niimoodi stimuleerivad looduslikku kaitset nakkushaigustest. EcoVag Balance kaitseb sellistest tupemuutustest, nagu sügelus, eritused, halb lõhn, punetus, ärritus- või põletustunne. Need ebameeldivad tunned tupes võivad olla põletikude, nt. bakteriaalse vaginoosi sümptomid. Eelsoodumuse korral korduvate tupeinfektsioonide tekkeks, võib Ecovag Balance kapslite regulaarne kasutamine nende esinemissagedust vähendada.

Mis on teada piimhappebakterite kohta?

Füsioloogilistes tingimustes kuuluvad piimhappebakterid tupes olevate bakterite hulka. Niimoodi pärssitakse looduslike vahenditega nende soovimatute bakterite paljunemist, mis vőivad pőletikke tekkitada.

Tupe muutuste pőhjused

Sümptomid nagu sügelus, pőletus vői eritised vőivad olla pőletiku märgid, mida tekkitavad seened vői bakterid, ja mille tőttu muutub tupekeskkonna koostis. Neid haiguseid peab diagnoosima arst. Normaalne tupekeskkond, mida määravad eriliselt piimhappebakterid, mida iseloomustab pH 3,8-4,5 reaktsioon, võib mitmesugustest põhjustest muutuda: pesemine, seksuaalsuhted, menstruatsiooniperioodid, intiimhügieeni vahendid, ainevahetushäired (nt. suhkru diabet), stress, hormonaalse tasakaalu muutused (nt. raseduse, menopausi ajal), antibiootikute kasutus, ravimite arstimiseks kasutamine tupes. Tupe keskkonna tasakaalu taastamist vóivad oluliselt aidata tupes kasutatud piimhappebakterid, nt. EcoVag Balance preparaat.

EcoVag Balance kasutamine

Sisestada üks kapsel igapäev õhtul sügavale tuppe enne magamaminekut. Kuuri kestvus 8 päeva.Vajadusel võib Ecovag Balance kapsleid kasutada ka pikema aja välte. Kasutamist ei ole soovitatav läbi viia menstruatsiooni ajal.

Kasutamine raseduse ja Imetamise ajal

Kapsleid tohib raseduse ajal kasutada ainult pärast arsti arvamuse saamist.

Imetamise ajal on lubatud EcoVag Balance kasutada.

Võimalik kõrvaltoime

Siiani ei esinenud kõrvaltoimesid. Ei või eitada, et harvadel juhtudel võivad tekkida allergilised reaktsioonid. Allergia sümptomide tekkimise korral tuleb preparaadi kasutamine kohe lõpetada ning arsti või apteekri poole pöörduda.

Vastunäidustused

Ei tohi EcoVag Balance kasutada, kui on tuntud ülitundlikkus mille iganes EcoVag Balance koostises oleva aine suhtes.

Koostoime

EcoVag Balance teiste bakteritega toimivate preparaatidega koos kasutamine võib bakterite mõju vähendada.

EcoVag Balance ei kõlba kasutamisele ebaküpsete tüdrukute poolt ega imikute või väikelaste ravimisele.

Viide

Kui haiguse sümptomid halvenevad EcoVag Balance vaginaalkapslite kasutamise ajal või ei leevendu 8 päeva pärast, või tekib verine eritus, pöörduge nõu saamiseks arsti poole.

Eelneva immuunsüsteemi nõrgendava haiguse (nt. AIDS) korral, ei tohi piimhapet tootvaid baktereid ilma arsti soovituseta kasutada (võimaliku baktereemia riski tõttu)

Mingeid kahjulike tagajärgi vaginaalkapsli eksliku allaneelamise tagajärjel ei teki.

Sällitamine ja hoiatusHoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Pärast pakendi esmast avamist kasutada ära 12 nädala jooksul.

Pärast iga kapsli eemaldamist sulgege pakend hoolikalt.

Ei tohi kasutada EcoVag Balance pärast pakendil märgitud aegumiskuupäeva.

Pakend

Pakend sisaldab 10 vaginaalkapslit.

Tootja

HÄLSA Pharma GmbH

Maria-Goeppert-Str. 1, D-23562 Lübeck Saksamaa

Turustaja

UAB Norameda Meistrų 8A Vilnius 02189, Leedu

Bifodan A/S loaga

Bifodan A/S

Bogbinderivej 6, DK-3390 Hundested, Taani

Patendi number EP1485463

Meditsiinivahend

Kirjutage oma ülevaade

Accessories