Alertex aerozolis 350ml View larger

Alertex® aerosool 350ml

KT00029

Condition: Uus

Saadavus: (10 items in stock)

10,99 €

Also purchased products
Related products
  • Alertex® aerosool 500ml
  • DEKAs® Plus vedelik
  • DEKAs® Plus pehmed kapslid N60
  • FUNGALIX FORTE 30 ml

Tooteinfo

Kommentaarid

ALERTEX® aerosool 350 ml

Aitab parandada kodutolmu, allergeenide, loomakarvade ja õietolmu suhtes tundlike inimeste enesetunnet. Tõhusus on kinnitatud kliiniliste uuringutega.

Toode on mõeldud vaipade, kardinate, madratsite ja mööblikatete puhastamiseks Tänu erilisele koostisele seob igat tüüpi kodukeskkonna allergeene (kodutolmu allergeenid, tolmulestade jäägid, õietelomu, mikrodetailid jms) kokku ja muudab suuremateks mittelenduvateks moodustiteks, mida on lihte eemaldada tavalise tolmuimejaga.

Kuidas kasutada: pihustage toodet vaipade, pehme mööbli, madratsite või katete pealispinnale (mitte kasutada padjapüüridel).

Hõõruge käsna või harjaga toode hoolikalt puhastatavate pindade sisse ja laske umbes tund aega mõjuda, et toode täielikult ära kuivaks. Imege tolm hoolikalt välja või kloppige ese puhtaks.

Koostis: kuni 5 % aniioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnad.

OHTLIK Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Suitsetamine keelatud. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mahuti on rõhu all. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist Kaitsta päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50°C.

Kõige parem on kasutada ära 36 kuu jooksul alates tootmiskuupäevast, mis on märgitud pakendile.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega. Kui silmade ärritus ei kao, pöörduda arsti poole.

Tootja: Lakma Strefa Sp. z o.o., Ul. Gajowa 7, 43-254 Warszowice, Poola.Tel +48 32 43 53 188.

Toodetud Poolas.

Esindaja Leedus:

UAB Norameda, Meistrų 8A, Vilnius LT 02189

Kirjutage oma ülevaade

Accessories