legend View larger

Alertex® aerosool 500ml

KT00028

Condition: Uus

Saadavus: (15 items in stock)

9,99 €

Also purchased products
Related products
  • Alertex® aerosool 350ml
  • DEKAs® Plus vedelik
  • FUNGALIX FORTE 30 ml

Tooteinfo

Kommentaarid

Alertex aerosool

Hävitab allergia põhjuse!

Turvaline inimestele ja loomadele!

Aitab parandada kodutolmu, loomakarvade ja õietolmu allergeenide suhtes tundlike inimeste enesetunnet.

Toode on mõeldud vaipade, kardinate, madratsite ja mööblikatete puhastamiseks Toote spetsiaalne koostis annab võimaluse kleepida igat liiki allergeenid, nende hulgas ka tolmulestad ja nende tegevusest tekkinud ained – tolmulestade ekskremendid ja õietolmu pisikesed mikrodetailid kokku suuremateks mittelenduvateks aglomeraatideks, mida on lihtne kõrvaldada tavalise tolmuimejaga.

Kasutamisviis:

Pihustada toodet vaipkattele, mööblikatetele, madratsitele, tekkidele (mitte kasutada voodipesul). Harja või käsna abil hõõruda toodet puhastavale pinnale ja lasta umbes 1 tund mõjuda, kuni toode on täielikult kuivanud. Pärast seda pealispind hoolikalt tolmuimejaga puhastada või välja kloppida.

Maht: 500 ml

Üks suurimaid ülemaailmse allergoloogia sündmusi oli 1964. aastal Voorhorsti ja tema koostööpartnerite avastus, et kodutolmu peamiseks allergeeniks on Dermatophagoides liigi tolmulestad (just nimelt dermatophagoides pteronissimus ja D. farinae). Tolmulestad on imepisikesed, kuni 0,5 mm ämblikulaadsed. Nad toituvad inimeste ja loomade surnud naharakkudest, karvadest ja küüntest. Optimaalsetes tingimustes elavad kuni 3 kuu vanusteks, paljunedes iga 3 nädala tagant, tuues ilmale 25–30 järglast. Selline paljunemiskiirus tähendab, et pärast pesu või puhastamist jõuab tolmulestade arvukus algstaadiumisse 1–2 nädala jooksul.
Ühes grammis kodutolmus võib olla kuni 1000 tolmulesta!

Allergiliste inimeste jaoks pole niivõrd tähtsad tolmulestad ise kuivõrd nende väljaheited, mida tolmulest eritab lausa 20 korda päevas. Ühes teelusikatäies tolmus (umbes 1 g) võib olla kuni 250 000 sellist väljaheidet. Need on nii väikesed (10–24 m, võrreldes juuksekarva jämedusega 100 m), et iga liigutus või puhang tõstab neid õhku terve pilve. Naha seedimiseks kasutavad tolmulestad fermente (valke) DER p1 või DER f1, mis on ühed kõige tugevamad allergilisi reaktsioone tekitavad ained.

Umbes 100 miljonit maailma elanikke on tolmulestade suhtes allergilised. Poolas on umbes 450 000 inimest, kes on tolmulesta antigeeni suhtes allergilised.

Tundlikkus tolmulesta suhtes avaldub tavaliselt:

  • bronhiaalastamana
  • allergilise rinokonjuktiviidina
  • atoopilise ekseemina

On kindlaks tehtud, et lapsed, kes esimesel 6 elukuul on kontaktis tugevate allergeenidega, võib hiljem välja kujuneda bronhide ülitundlikkus, mis avaldub bronhiaalastma, atoopilise rinokonjunktiviidina või ülitundlikkusena tolmulestade suhtes.

Seetõttu peab vastsündinuid kaitsma tolmulestade eest.

Alertex toime

Toote spetsiaalne koostis annab võimaluse kleepida igat liiki allergeenid, nende hulgas ka tolmulestad ja nende tegevusest tekkinud ained – tolmulestade ekskremendid ja õietolmu pisikesed mikrodetailid kokku suuremateks mittelenduvateks galomeraatideks, mida on lihtne kõrvaldada tavalise tolmuimejaga.

Tootja:

Lakma Strefa Sp. z o.o.

Ul. Gajova 743-254 Warszowice,

tel. +48 32 434 92 01

mail. lakma.strefa@lakma.com

www.alertex.pl

Kirjutage oma ülevaade

Accessories