legend View larger

Perskindol® Active Spray 150 ml

Pers005

Condition: Uus

Saadavus: (7095 items in stock)

7,14 €

Also purchased products
Related products
  • Perskindol Active Classic Gel 100ml
  • Perskindol® Cool Spray 250ml
  • Condrotide™
  • Perskindol® massaažiõli 250 ml
  • Perskindol Active Classic Gel 200ml

Rohkem infot

Kommentaarid

Mis on Perskindol Active Spray ja milleks seda kasutatakse?

Perskindol Active Spray sisaldab eeterlikke õlisid, mis vigastatud piirkonda kandes tekitavad värske jahutava tunde, millele järgneb meeldiv soojatunne. Perskindol Active Spray’l on kahekordne toime: esimesena tekitab jahutava ning rahustava toime, millele järgneb meeldiv soojatunne. See aitab leevendada ja kergendada järgmiste (spordi) vigastuste tagajärjel tekkinud valu: lihaspinged, lihaste ülevenitused, lihasrebendid, nihestused ja muljumised. Kahekordse toimega Perskindol Active Spray sobib suurepäraselt ka tööle ning kontorisse, aidates leevendada pingeid õlgades, kaelas, jalgades, kätes ja selja piirkonnas ning aitab lõdvestada ja rahustada kurnatud lihaseid.

Perskindol Active Spray’d soovitatakse kasutada järgmiste spordivigastuste esmaabis: lihaspinged, muljumised, dislokatsioon, põrutused.

Millest Perskindol Active Spray koosneb?

Koostis: isopropüülalkohol, vesi, mentool, männi eeterlik õli, apelsini eeterlik õli, lamava talihalja lehtede eeterlik õli (sisaldab metüülsalitsülaati), bergamoti eeterlik õli, sidruni eeterlik õli, terpineool, terpineoolatsetaat, etüülatsetaat, bensüülbensoaat, rosmariini lehtede eeterlik õli, lavendli eeterlik õli, geraniool, tsitronellool, limoneen, tsitraal, linalool.

Kuidas Perskindol Active Spray’d kasutada?

Täiskasvanud ja üle 5-aastased lapsed: pihustage kerge survega ning ringjate liigutustega vigastatud piirkonnale. Pihustage vähemalt 15 cm kauguselt. Enne kasutamist loksutada.

Oluline teave

Ärge kasutage Perskindol Active Spray’d, kui teil esineb ülitundlikkus või allergia salitsülaatide või mõne muu eelpool loetletud koostisosa suhtes.

Ärge kandke lahtistele haavadele, limaskestadele ega näole. Vältige silma sattumist. Ärge kasutage koos sidemetega, ärge katke vigastatud piirkonda.

Kui te kasutate toodet järjest kauem kui 21 päeva, on soovitav teha 3-päevane paus.

Ei soovitata kasutada alla 5-aastastel lastel. Ettevaatusabinõuna ei soovitata kasutada raseduse ega imetamise ajal.
Hoida toatemperatuuril (15...25 C).

Väga tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda.

Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumuse, kuumade pindade, sädemete, lahtise leegi ja muude süüteallikate eest. Ärge suitsetage. Ärge pihustage lahtisele leegile või mõnele muule süüteallikale. Ärge purustage ega põletage pakendit, ka pärast kasutamist. Vältige sisse hingamist. Hoida päikesevalguse eest kaitstult ning mitte hoida temperatuuril üle 50 C.

Sisaldab: propaani/butaani.

Kasutage Perskindol Active Spray’d kuni pakendil näidatud kuupäevani «EXP».

Kasutusjuhend on viimati üle vaadatud: juuni 2015

Tootja: VERFORA SA, Rte de Moncor 10, 1752 Villars-sur-Glâne, Šveits

Levitaja Eestis:

UAB Norameda Eesti filiaal, Akadeemia tee 21/3, 12618 Tallinn

Kirjutage oma ülevaade

Accessories