KKK

LIITUMINE

MIDA TEHA, KUI OLEN KAOTANUD ENDA LIITUMISANDMED?

Peaksid viivitamata teavitama sellest kirjalikult meie e-poe klienditeeninduse osakonda, osas „Kontaktid“ näidatud kontaktandmetel. Me ei vastuta kolmandate isikute tegevuse eest, mis on pandud toime, kasutades Sinu liitumisandmeid.

KAUBA TELLIMINE

KUIDAS OSTA KAUPASID?  

Vali soovitud kaup, klikkides “Lisa ostukorvi”. Peale seda, kui oled lisanud ostukorvi kõik soovitud kaubad, kliki paremas ülemises nurgas olevale ostukorvi ikoonile või eemalda mittevajalik kaup (X) või:

 

Kliki „Ostukorvile” ja vaata see üle, muuda kauba kogust (sisestades soovitav kogus ja kliki rohelisele ikoonile “Uuenda”), kõrvalda kaubad (X), kasuta allahindluse koodi, naase poodi või jätka maksmist. 

Kliki „Maksmine“ ja mine kohe üle maksmisele.

 

Kui oled uus, liitumata ostja, vali avanenud maksmiste seadete aknas, kas tahad registreeruda ja luua konto või osta registreerumata.  

Registreerudes pead infoväljadel näitama ära enda andmed, mis on vajalikud valitud kaupade soetamiseks, maksmiseks ja kohaletoimetamiseks, samuti loodud salasõna. Kui lood konto, saad tulevikus osta kiiremini, jälgida tellimuste olekut ja kõigi enda tellimuste ajalugu. Kui Sa ei taha registreeruda, suunatakse Sind kohe maksmise üksikasjade juurde. Mõlemal juhul kliki “Jätka” ja näita ära kohustuslikud andmed.

Kui naased liitumata ostjana ja tahad liituda, sisesta lihtsalt liitumisandmed.  

MILLAL HAKATAKSE MINU TELLIMUST TÄITMA?  

    Kui ostad internetist ja maksad kauba eest ülekandega, pangakaardiga, sularahas, „Paysera“ vahendusel või ostad internetist ja maksad ülekandega läbi „PayPal“, hakatakse tellimust täitma ainult sellest hetkest, kui raha on laekunud meie „Paysera“ või „PayPal“ kontole.

    Kui ostad internetist ja maksad kauba eest sularahas selle tarninud kullerile või pangakaardiga kauba kohaletoimetamise ajal, loetakse, et leping on täidetav sellest hetkest, kui kinnitad enda tellimuse e-poes. 

    Kui ostad internetist ja maksad sularahas või pangakaardiga „Lietuvos spauda“, „Narvesen“ kioskites või „Maxima“ kaupluste kassades, edastatakse tellimus täitmiseks ainult sellest hetkest, kui raha on laekunud meie pangaarvele.

 

KAS SAAN KINNITUSE ENDA TELLIMUSE KOHTA?  

Jah. Peale tellimuse esitamist saad enda näidatud e-posti aadressile automaatselt genereeritud kinnituse, et tellimus on meie e-poodi vastu võetud.  

MIKS PEAN TELLIMUSE TEABES NÄITAMA ÄRA ENDA ÕIGE TELEFONINUMBRI?  

Selleks, et kuller saaks Sinuga leppida kokku Sulle mugava kauba kohaletoimetamise aja, kuna meie tarnime saadetised saajale isiklikult kätte.  

MAKSMINE

MILLISED ON KAUBA EEST MAKSMISE VIISID JA TINGIMUSED?  

 

    Kasutades maksevahendajat „Paysera“:

    Interneti teel läbi enda e-panganduse süsteemi või „Paysera“ maksesüsteemi;

    Sularahas või pangakaardiga „Lietuvos spauda“ kioskites;

    Sularahas või pangakaardiga „Narvesen“ kioskites;

    Sularahas või pangakaardiga „Maxima“ jaemüügikassades.

    Kasutades internetist ostmisel maksevahendaja „PayPal“ teenuseid; „PayPal“ konto loomiseks on vajalik krediit- või deebetkaart ja e-posti aadress; registreerumine teostatakse „PayPal“ poolt määratud korras.

    Sularahas või pangakaardiga kauba kohaletoimetamise / kättesaamise ajal.

 

KAUBA KOHALETOIMETAMINE  

KUI PALJU MAKSAB KAUBA KOHALETOIMETAMINE?  

Kohaletoimetamise tasu on kogu Leedus 3,91 eurot. Kui tellid kaupasid vähemalt 45 euro eest, on kohaletoimetamine Leedu piires tasuta. 

KAS TARNITE KAUPASID KA VÄLISMAALE?  

Praegu tarnime kaupasid ainult Lätisse.

MILLISE AJA JOOKSUL SAAN ENDA KAUBA KÄTTE?  

Tellitud kaubad tarnime Sinu poolt näidatud aadressile 1–3 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest, välja arvatud juhul, kui poes on näidatud teistsugune kohaletoimetamise tähtaeg. Igal juhul tarnitakse kaubad Sulle hiljemalt 30 päeva jooksul.

Kaupade kohaletoimetamise tähtaega hakatakse arvestama teisest päevast peale kauba eest tasutud summa laekumist meie arvele. Need tähtajad on esialgsed. Samuti ei ole need rakendatavad juhtudel, kui meie laos ei ole vajalikke kaupasid ja Sind teavitatakse tellitud kaupade puuduse kohta.

KUIDAS MA ENDA KAUBA KÄTTE SAAN?  

Saadetise toob sulle kohale “Leedu posti” kuller isiklikult.

MILLISE AJA JOOKSUL PEAN KAUBA VASTU VÕTMA, KUI VALISIN MAKSEVIISIKS SULARAHA VÕI KAARDIMAKSE KAUBA KÄTTESAAMISEL? 

21 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamise tähtajast. Vastasel juhul on tellimus tühistatav ja kaup tagastatakse meie poodi. Sellisel juhul on meil õigus paluda Sind, et tasuksid mõistliku aja jooksul näidatud summast meie kulud, st kauba kohaletoimetamise tasu, kui see oli rakendatav.

MILLISE AJA JOOKSUL PEAN KAUBA VASTU VÕTMA, KUI OLEN TEINUD SELLE EEST ETTEMAKSU?  

21 kalendripäeva jooksul alates maksetähtajast. Kui Sa ei ole kaupa vastu võtnud, kuna meil ei ole õnnestunud Sinuga ettenähtud aja jooksul kontakti astuda, on tellimus tühistatav ja kaup tagastatakse meie poodi. 14 päeva jooksul tagastame me makstud raha, millest arvutatakse maha pangamaksud, mis me maksime tehtud pangaülekande eest ning kauba kohaletoimetamise tasu, kui see oli rakendatav. 

KAS KAUBA VÕIB VÕTTA VASTU MITTE TELLIMUSE SOORITAMISEL NÄIDATUD ISIK?

Kaup on tarnitav isiklikult Sulle, välja arvatud kui näitad tellimuse sooritamisel, et kauba võib võtta vastu ka teine isik. Kui Sa ei saa kaupa ise vastu võtta ja ei ole näidanud ära isikut, kes kauba vastu võiks võtta ja kaup tarnitakse Sinu poolt näidatud aadressile, ei saa Sa esitada pretensioone seoses ebasobivale isikule tarnitud kaubaga.

MIDA TEHA, KUI MÄRKASIN SAADUD PAKENDIL KAHJUSTUSI, KAUBA KOMPLEKTEERITUSE  (KAUBAVALIKU), KOGUSE MITTEVASTAVUSI?

Pead kulleri osalusel, tema poolt tarnitud saadetise kohaletoimetamise dokumendil näitama ära märkused või koostama eraldi akti seoses rikkumiste ja mittevastavustega.  Kui Sa saadetist ei kontrolli ja tarnitud kauba komplekteerituse (valiku) ja / või koguse kohaletoimetamise dokumendis mingeid puudusi ära ei näita, loetakse, et saadetis on sobiv ja seda ei ole rikutud.

KAUBA TAGASTAMINE

KAS VÕIN TAGASTADA KVALITEETSE KAUBA JA SAADA TAGASI SELLE EEST MAKSTUD RAHA?  

Müüdud kauba puudused kõrvaldatakse, kvaliteetne kaup vahetatakse välja / tagastatakse, ebakvaliteetne kaup vahetatakse välja, tagastatakse vastavalt 22. juuli 2014. a LV Valitsuse määrusega nr  738 kinnitatud „Jaekaubanduse eeskirjadele”, Leedu Vabariigi Tsiviilkoodeksile ja teistele kehtivatele Leedu Vabariigi õigusaktidele.

Kui me sellega nõustume, saad kvaliteetse kauba (väljaarvatud toiduained ja meditsiinivahendid, nt nina-, kurguspreid jms) tagastada 30 kalendripäeva jooksul alates kauba kohaletoimetamise päevast, kui see on tagastatav vastavalt eeskirjade (https://www.kavalpea-apteek.ee/info/5-ostu-müügieeskirjad) tingimustele. Selle ajavahemiku jooksul pead meid teavitama kirjalikult e-posti teel info@norameda.com, näidates ära tagastatava kauba nimetuse, tellimuse numbri ja tagastamise põhjused. Taotluse kättesaamisel kooskõlastame Sinuga 2 tööpäeva jooksul kvaliteetsete kaupade tagastamise või väljavahetamise üksikasjad, juhul, kui nõustume kvaliteetsete kaupade tagastamisega, või teavitame, kui me kvaliteetsete kaupade tagastamisega ei nõustu.

Tagastatav kvaliteetne kaup peab olema korralikus originaalpakendis, rikkumata, kasutamata, kaubandusliku välimusega (rikkumata etiketi, kaitsekilega jne), samuti komplekteeritud, nagu see oli kättesaamisel. Kindlasti tuleb esitada kauba soetamise dokument.

Kui oleme veendunud, et kvaliteetne kaup vastab eeskirjades (https://www.kavalpea-apteek.ee/info/5-ostu-müügieeskirjad) määratud tingimustele, tagastame raha maksja arvelduskontole 9–14 tööpäeva jooksul, või kui Sa seda soovid, vahetame sama tähtaja jooksul tagastatud kvaliteetse kauba uue vastu. Meil on õigus mitte võtta tagastatavaid kaupasid vastu, kui otsustame, et Sa ei pidanud kinni eeskirjades määratud kauba tagastamise tingimustest. 

KAS SAAN VAHETADA VÄLJA VÕI TAGASTADA KVALITEETSE TOIDUAINE?  

Sobiva kvaliteediga toiduaineid välja ei vahetata ega tagastata, välja arvatud, kui me ei otsusta teisiti. Pakitud sobiva kvaliteediga kaupasid, mis on pakendist välja võetud peale kohaletoimetamist ja mis ei ole tagastamiseks sobivad tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, saab samuti tagastada ainult meie nõusolekul.

KUIDAS TAGASTADA KVALITEETSET VÕI EBAKVALITEETSET KAUPA?  

Kulleriga (kulleri kohaletuleku, Ostja poolt näidatud aadressil saadetise vastuvõtmise ja kohaletoimetamise eest Müüjale tasub Ostja) või posti teel (Ostja tagastab Kaubad enda poolt valitud postiosakonnas omal kulul).  

KAS SAAN TAGASI KOGU MAKSTUD RAHA, KUI TAGASTAN KVALITEETSE KAUBA 14 PÄEVA MÖÖDUMISEL, KUID KUNI 30 PÄEVA JOOKSUL KAUBA SAAMISEST?

Sellisel juhul me ei tagasta Sinu poolt tasutud kauba kohaletoimetamise kulusid, samuti pead tasuma kõik kauba kohaletoimetamise kulud, mis on seotud kvaliteetse kauba tagastamise ja / või väljavahetamisega.  

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE (PRIVAATSUSPOLIITIKA)

KUIDAS TE TÖÖTLETE MINU ISIKUANDMEID?  

Sinu poolt esitatud isikuandmeid töödeldakse, pidades kinni Leedu Vabariigi isikuandmete õiguskaitse seadusega määratud nõuetest, alates 25. mai 2018 - Üldise andmekaitsemääruse nõuetest, teistest Leedu Vabariigi õigusaktidest, mis reguleerivad selliste isikuandmete töötlemist ja kaitset, meie privaatsuspoliitikast (https://www.kavalpea-apteek.ee/info/3-privaatsuspoliitika).

KAS MINU POOLT TEILE ESITATUD ISIKUANDMED ON TURVALISELT KAITSTUD?

Töödeldes ja kaitstes Sinu isikuandmeid rakendame organisatsioonilisi ja tehnilisi vahendeid, mis tagavad nende kaitse juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, muutmise, avaldamise, samuti igasuguse muu ebaseadusliku töötlemise eest (https://www.kavalpea-apteek.ee/info/3-privaatsuspoliitika).