Kataloog

Luba filtrid:

  Närvisüsteem 

  Närvisüsteem

  Kaasaja pingeline elurütm viib meie närvisüsteemi tihti tasakaalust välja, me muutume virilateks, tunneme ärevust, tekivad unehäired. Vahel piisab emotsionaalse tasakaalu taastamiseks lühikesest puhkusest, sportimisest või heast sõprade seltskonnast. Paraku aga on närvisüsteem vahel liiga tugevalt ärritunud ja varem rahuneda aidanud meetodid ei ...

  Kaasaja pingeline elurütm viib meie närvisüsteemi tihti tasakaalust välja, me muutume virilateks, tunneme ärevust, tekivad unehäired. Vahel piisab emotsionaalse tasakaalu taastamiseks lühikesest puhkusest, sportimisest või heast sõprade seltskonnast. Paraku aga on närvisüsteem vahel liiga tugevalt ärritunud ja varem rahuneda aidanud meetodid ei toimi enam, tekib koguni depressioonioht. Kerge või keskmise raskusega häirete korral ei ole mõistlik alati tarvitada sünteetilisi rahusteid. Enamasti piisab mõneajalisest närvisüsteemi tasakaalustamiseks mõeldud taimsete ravimite kasutamisest.

  Sellest kategooriast leiate närvisüsteemile mõeldud toidulisandeid ja käsimüügiravimeid*, mille koostises on tuntud ja juba vanadest aegadest kasutatavaid, rahustava toimega ravimtaimi.

  *Käsimüügiravimeid internetis ei müüda, kuid võite neid leida igast apteegist.

  Rohkem

  Võrgustik
  Loend