Kataloog

Luba filtrid:

  Nahahooldus 

  Nahahooldus

  Nahk on inimese kõige suurem, tundlikum ja nähtavam organ, seepärast on eriti tähtis selle eest hoolt kanda. Terve ja ilus nahk annab palju parema enesetunde. Eriti suurt tähelepanu tuleb pöörata lapse tundlikule nahale, mis väga kiiresti reageerib negatiivse keskkonna, mähkmete või toidu mõjule. Selleks, et ärritunud ja tundlik nahk ei vaevaks ...

  Nahk on inimese kõige suurem, tundlikum ja nähtavam organ, seepärast on eriti tähtis selle eest hoolt kanda. Terve ja ilus nahk annab palju parema enesetunde. Eriti suurt tähelepanu tuleb pöörata lapse tundlikule nahale, mis väga kiiresti reageerib negatiivse keskkonna, mähkmete või toidu mõjule. Selleks, et ärritunud ja tundlik nahk ei vaevaks või ei tekitaks komplikatsioone, kasutage nii enda kui ka oma lapse naha hooldamiseks ning seisundi parandamiseks ette nähtud sobivaimaid tooteid.

   

  Sellest kategooriast leiate nahahooldustooteid lastele ja täiskasvanutele: kreeme ning spreisid kuiva ja nahaseenest või allergiast kahjustatud naha hooldamiseks, nahahooldusvahendeid ning kreeme imikutele mähkmelööbe raviks jms.

  Rohkem

  Võrgustik
  Loend