Kataloog

Luba filtrid:
  Tootja v

  Immuunsus 

  Immuunsus

  Tugev immuunsus on hea tervise ja enesetunde alus. Immuunsus võib erinevatel põhjustel nõrgeneda, ainult tervisliku eluviisi, toitumise ning sportimisega ei ole võimalik immuunsust kiiresti tugevdada. Sellisel juhul soovitatakse kasutada toidulisandeid ja teisi probiootilisi tooteid, mis aitavad immuunsüsteemi normaalselt funktsiooni taastada ja...

  Tugev immuunsus on hea tervise ja enesetunde alus. Immuunsus võib erinevatel põhjustel nõrgeneda, ainult tervisliku eluviisi, toitumise ning sportimisega ei ole võimalik immuunsust kiiresti tugevdada. Sellisel juhul soovitatakse kasutada toidulisandeid ja teisi probiootilisi tooteid, mis aitavad immuunsüsteemi normaalselt funktsiooni taastada ja tugevdada. Immuunsuse tugevdamine on eriti oluline jahedal ja niiskel aastaajal, kui levib gripp ja teised viirused.

  Selles kategoorias on toidulisandid immuunsüsteemi toetamiseks ja tugevdamiseks. Samuti spetsiaalne toode nina probiootikum Rinogermina, mis on mõeldud nina limaskesta normaalse funktsiooni ja selle mikrofloora taastamiseks korduvate infektsioonide kui ka näiteks antibiootikumi ravi järgselt.

  Rohkem

  Võrgustik
  Loend