Immuunsüsteemile 

Immuunsüsteemile

Tugev immuunsüsteem on hea tervise ja enesetunde garantii. Kahjuks võib immuunsüsteem erinevatel põhjustel nõrgeneda ja mitte alati ei õnnestu seda tervisliku eluviisi, toitumise ja sportimisega parandada nii kiiresti, kui tahaks. Sellisel juhul tuleks võtta abiks toidulisandid ja muud preparaadid, mis on mõeldud immuunsüsteemi normaalse toimimi...

Tugev immuunsüsteem on hea tervise ja enesetunde garantii. Kahjuks võib immuunsüsteem erinevatel põhjustel nõrgeneda ja mitte alati ei õnnestu seda tervisliku eluviisi, toitumise ja sportimisega parandada nii kiiresti, kui tahaks. Sellisel juhul tuleks võtta abiks toidulisandid ja muud preparaadid, mis on mõeldud immuunsüsteemi normaalse toimimise tagamiseks. Immuunsüsteemi tugevdamine on eriti aktuaalne külmal ajal, kui levivad gripp ja teised viirused, meie saame aga vähe päikest ja sööme vähem kohalikke värskeid puuvilju, marju ning aedvilju.

 

Sellest kategooriast leiate toidulisandeid immuunsüsteemi toetamiseks ja teisi immuunsüsteemi tugevdavaid preparaate.  Eriti hästi sobivad selleks nina limaskesta jaoks mõeldud preparaadid, mis mitte ainult ei tugevda immuunsüsteemi, vaid toetavad ka nina limaskesta head seisundit, taastavad selle mikrofloorat, niisutavad ja soodustavad paranemist ning epiteliseerumist.

Rohkem

Võrgustik
Loend

Kataloog

Luba filtrid:
    Tootja v