Immuunsüsteemile 

Immuunsüsteemile

Tugev immuunsüsteem on hea tervise ja enesetunde garantii. Kahjuks võib immuunsüsteem erinevatel põhjustel nõrgeneda ja mitte alati ei õnnestu seda parandada nii kiiresti, kui tahaks tervisliku eluviisi, toitumise ja sportimisega. Sellisel juhul võta abiks toidulisandid ja muud preparaadid, mis on mõeldud normaalse immuunsüsteemi tagamiseks. Imm...

Tugev immuunsüsteem on hea tervise ja enesetunde garantii. Kahjuks võib immuunsüsteem erinevatel põhjustel nõrgeneda ja mitte alati ei õnnestu seda parandada nii kiiresti, kui tahaks tervisliku eluviisi, toitumise ja sportimisega. Sellisel juhul võta abiks toidulisandid ja muud preparaadid, mis on mõeldud normaalse immuunsüsteemi tagamiseks. Immuunsüsteemi tugevdamise vahendid on eriti aktuaalsed külmal ajal, kui levib gripp ja teised viirused, meie saame aga vähe päikest ja sööme vähem kohalikke värskeid puuvilju, marju ning aedvilju.

Selles kategoorias leiad toidulisandeid normaalse immuunsüsteemi toetamiseks ja teisi immuunsüsteemi tugevdavaid preparaate.  Eriti hästi sobivad selleks nina limaskesta jaoks mõeldud preparaadid, mis mitte ainult ei tugevda immuunsüsteemi, vaid toetavad ka nina limaskesta head seisundit, taastavad selle mikrofloorat, niisutavad ja soodustavad paranemist ning epiteliseerumist.

Rohkem

Võrgustik
Loend

Kataloog

Luba filtrid:
Tootja v