Seedimisele 

Seedimisele

Hea seedimine laseb meil tunda end mugavalt. Kahjuks on seoses ebakvaliteetse toitumise, stressi või väsimusega meie seedimine kahjustatud ja siis puutume me kokku   selliste ebameeldivate probleemidega, nagu kõrvetised, kõhupuhitus   või muud soolestiku tegevuse häired. Nendest ebameeldivatest aistingutest aitavad vabaneda seedesüsteemi jaoks m...

Hea seedimine laseb meil tunda end mugavalt. Kahjuks on seoses ebakvaliteetse toitumise, stressi või väsimusega meie seedimine kahjustatud ja siis puutume me kokku   selliste ebameeldivate probleemidega, nagu kõrvetised, kõhupuhitus   või muud soolestiku tegevuse häired. Nendest ebameeldivatest aistingutest aitavad vabaneda seedesüsteemi jaoks mõeldud toidulisandid:  piimhappe bakterid, kõrvetiste sümptomeid ning kõhupuhitust vähendavad preparaadid jne.

Selles kategoorias leiad meditsiinilisi vahendeid ja toidulisandeid tuntud tootjatelt soolestiku, mao ja kogu seedesüsteemi tegevuse parandamiseks. Samuti leiad siin lastele ja imikutele mõeldud preparaate kõrvetiste ja kõhupuhituse vastu.

Rohkem

Võrgustik
Loend

Kataloog

Luba filtrid: