Ninahooldus 

Ninahooldus

Hea ninahooldus ja -hügieen, eriti külmal ajal, võib kaitsta meid paljude viirushaiguste eest, aidata vältida nohu või kiiremini terveneda, kui olete juba haige. Just külmal perioodil ja küttehooajal on oluline tagada, et nina limaskest oleks parajalt niisutatud, kuna kuiva limaskesta korral hakkavad viirused kergemini külge. Nina niisutamiseks ...

Hea ninahooldus ja -hügieen, eriti külmal ajal, võib kaitsta meid paljude viirushaiguste eest, aidata vältida nohu või kiiremini terveneda, kui olete juba haige. Just külmal perioodil ja küttehooajal on oluline tagada, et nina limaskest oleks parajalt niisutatud, kuna kuiva limaskesta korral hakkavad viirused kergemini külge. Nina niisutamiseks sobib kõige paremini füsioloogilise kontsentratsiooniga naturaalne merevesi või D-pantenooli ja A-vitamiini  sisaldavad preparaadid. Need niisutavad ja hooldavad nina limaskesta, soodustavad selle uuenemist ning kiirendavad tervenemist nina limaskesta kahjustuste korral. Neist vahenditest on kasu ka nohu puhul, kuna niisutatud nina puhastub kiiremini ja kergemini. 

 

Sellest kategooriast leiate nii lastele kui ka täiskasvanutele mõeldud ninahooldusvahendeid tuntud tootjatelt. Need tooted aitavad õigesti hooldada nina limaskesta mitte ainult talvel, vaid aastaringselt. Samuti leiate siit ka ninaverejooksu pidurdamiseks mõeldud preparaate.

Rohkem

Võrgustik
Loend

Kataloog

Luba filtrid: