Ninahooldus 

Ninahooldus

Hea ninahooldus ja -hügieen, eriti külmal perioodil, võib takistada tee paljudele viirushaigustele, vältida nohu või aidata kiiremini terveneda, kui oled juba haige. Eriti külmal ajal ja küttehooajal on tähtis tagada, et nina limaskest oleks sobivalt niisutatud, kuna kuiva limaskesta korral hakkavad viirused kergemini külge. Nina niisutamiseks s...

Hea ninahooldus ja -hügieen, eriti külmal perioodil, võib takistada tee paljudele viirushaigustele, vältida nohu või aidata kiiremini terveneda, kui oled juba haige. Eriti külmal ajal ja küttehooajal on tähtis tagada, et nina limaskest oleks sobivalt niisutatud, kuna kuiva limaskesta korral hakkavad viirused kergemini külge. Nina niisutamiseks sobib kõige paremini füsioloogilise kontsentratsiooniga naturaalne merevesi või D-pantenooli ja A-vitamiini  sisaldavad preparaadid. Need niisutavad ja määrivad nina limaskesta, soodustavad selle uuenemist ning kiirendavad tervenemist nina limaskesta kahjustuste korral. Neist vahenditest on kasu ka nohu korral, kuna niisutatud nina puhastub kiiremini ja kergemini. 

Selles kategoorias leiad nii lastele kui ka täiskasvanutele mõeldud ninahooldusvahendeid tuntud tootjatelt. Need vahendid aitavad õigesti hooldada nina limaskesta mitte ainult talvel, vaid aastaringselt. Samuti leiad siin ka ninaverejooksu pidurdamiseks mõeldud preparaate.

Rohkem

Võrgustik
Loend

Kataloog

Luba filtrid: