Kataloog

Luba filtrid:

  Nina 

  Nina

  Ninas toimub sissehingatava õhu puhastamine/filtreerimine, soojendamine ja niisutamine. Kui ninna satuvad viirused, bakterid või allergeenid, siis hakkab nina limaskest nende kiireks eemaldamiseks eritama lima. Tekib organismi vastureaktsiooni sissetungijatele. Seetõttu on nina limaskesta piisav niisutus külmetushaiguste vältimiseks väga oluline...

  Ninas toimub sissehingatava õhu puhastamine/filtreerimine, soojendamine ja niisutamine. Kui ninna satuvad viirused, bakterid või allergeenid, siis hakkab nina limaskest nende kiireks eemaldamiseks eritama lima. Tekib organismi vastureaktsiooni sissetungijatele. Seetõttu on nina limaskesta piisav niisutus külmetushaiguste vältimiseks väga oluline.
  Nina limaskesta niisutamiseks sobivad füsioloogilise kontsentratsiooniga naturaalne merevesi, D-pantenooli ja A-vitamiini sisaldavad tooted. Need tooted niisutavad ja puhastavad nina limaskesta ning soodustavad selle uuenemist ja kiirendavad kahjustunud kudede paranemist. Nohu korral aitavad need tooted vedeldada sekreeti, kergendavad selle väljutamist ning parandavad ninahingamist.

  Selles kategoorias on lastele ja täiskasvanutele mõeldud tooted, mida võib kasutada aastaringselt. Samuti leiab siit toote, mis on mõeldud ninaverejooksu ennetamiseks ja peatamiseks.

  Rohkem

  Võrgustik
  Loend