Toidulisandid 

Toidulisandid

Neil kiirustamise ja hõivatuse aegadel ei saa me alati tagada täisväärtuslikku ja laitmatut toitumist.  Ebakvaliteetsest toitumisest võib pikapeale tekkida teatud toiteainete puudus, millest kiirustab teavitama meie organism. Selleks, et nii ei juhtuks või kahtlustades, et organismil on millestki puudus, tuleb kasutada toidulisandeid. Loomulikul...

Neil kiirustamise ja hõivatuse aegadel ei saa me alati tagada täisväärtuslikku ja laitmatut toitumist.  Ebakvaliteetsest toitumisest võib pikapeale tekkida teatud toiteainete puudus, millest kiirustab teavitama meie organism. Selleks, et nii ei juhtuks või kahtlustades, et organismil on millestki puudus, tuleb kasutada toidulisandeid. Loomulikult on enne nende kasutamist kõige parem pidada nõu arstiga või teha vajalikud uurimused, et teada, millistest ainetest on Sinul või Sinu organismil puudus. 

Selles kategoorias leiad täiskasvanutele ja lastele mõeldud toidulisandeid, kalaõli ning vitamiine tuntud tootjatelt. Kõige tähtsam lisand on Leedus ja teistes põhjamaade riikides elavatele inimestele D-vitamiin. Ära unusta eriti pimedatel talvistel aegadel võtta seda ise ja anda enda lastele.

Rohkem

Võrgustik
Loend

Kataloog

Luba filtrid: