Kataloog

Luba filtrid:

  Toidulisandid 

  Toidulisandid

  Tänapäeva kiirustamise ja hõivatuse aegadel pole meil sugugi alati võimalik tagada täisväärtuslikku ja tervislikku toitumist.  Ebakvaliteetse toitumise tagajärjel  võib aga pikapeale tekkida teatud toitainete puudus, millest meie organism kohe ka märku annab. Selleks, et nii ei juhtuks või kui on põhjust kahtlustada, et organismil on millestki p...

  Tänapäeva kiirustamise ja hõivatuse aegadel pole meil sugugi alati võimalik tagada täisväärtuslikku ja tervislikku toitumist.  Ebakvaliteetse toitumise tagajärjel  võib aga pikapeale tekkida teatud toitainete puudus, millest meie organism kohe ka märku annab. Selleks, et nii ei juhtuks või kui on põhjust kahtlustada, et organismil on millestki puudus, tuleb tarvitada toidulisandeid. Loomulikult on enne nende tarvitama hakkamist mõistlik pidada nõu arstiga või lasta teha vajalikud uuringud, et teada saada, millistest ainetest on Sinul või Sinu organismil puudus. 

   

  Sellest kategooriast leiate täiskasvanutele ja lastele mõeldud toidulisandeid, kalaõli ning vitamiine tuntud tootjatelt. Kõige tähtsam lisand on Leedus ning Põhjamaades elavate inimeste jaoks D-vitamiin. Ärge unustage eriti pimedatel talvistel aegadel võtta seda ise ning anda ka oma lastele.

  Rohkem

  Võrgustik
  Loend