Naise tervisele 

Naise tervisele

Naise enesetunne ja tervis sõltuvad suuresti hormonaalsest seisundist, mis muutub mitte ainult ajaga, vaid ka igal kuul. Eriti peaks naised enda eest hoolt kandma raseduse ja rinnaga toitmise ajal, mil suureneb organismi toiteainevajadus, hormonaalsed muutused on aga veelgi märkimisväärsemad. Et enesetunne oleks parem, organismil aga ei oleks mi...

Naise enesetunne ja tervis sõltuvad suuresti hormonaalsest seisundist, mis muutub mitte ainult ajaga, vaid ka igal kuul. Eriti peaks naised enda eest hoolt kandma raseduse ja rinnaga toitmise ajal, mil suureneb organismi toiteainevajadus, hormonaalsed muutused on aga veelgi märkimisväärsemad. Et enesetunne oleks parem, organismil aga ei oleks millestki puudust, tasub abiks võtta meie pakutavad toidulisandid või spetsiaalselt naistele mõeldud preparaadid.

 

Sellest kategooriast leiate naistele mõeldud toidulisandeid tuntud tootjatelt, mis tulevad kasuks raseduse ja imetamise ajal, samuti preparaate tupe normaalse mikrofloora taastamiseks ja kaitseks bakteriaalse vaginoosi ning sellega seotud ebameeldivate aistingute eest nagu tupeeritis, sügelus, põletustunne, punetus ja muud aistingud.

Rohkem

Võrgustik
Loend

Kataloog

Luba filtrid: