Naise tervisele 

Naise tervisele

Naise enesetunne ja Tervis sõltub väga hormonaalsest seisundist, mis muutub mitte ainult ajaga, vaid ka igal kuul. Eriti peaks naised enda eest hoolt kandma raseduse ja rinnaga toitmise perioodil, kui kasvab organismi toiteainete vajadus, hormonaalsed muutused on aga veelgi tugevamad. Selleks, et enesetunne oleks parem, organismil ei oleks aga m...

Naise enesetunne ja Tervis sõltub väga hormonaalsest seisundist, mis muutub mitte ainult ajaga, vaid ka igal kuul. Eriti peaks naised enda eest hoolt kandma raseduse ja rinnaga toitmise perioodil, kui kasvab organismi toiteainete vajadus, hormonaalsed muutused on aga veelgi tugevamad. Selleks, et enesetunne oleks parem, organismil ei oleks aga millestki puudust, võib abiks võtta meie toidulisandid või spetsiaalselt naistele mõeldud preparaadid.

Selles kategoorias leiad naistele mõeldud toidulisandeid tuntud tootjatelt, mis tulevad kasuks raseduse ja rinnaga toitmise perioodil, samuti preparaate tupe normaalse mikrofloora taastamiseks ja kaitseks bakteriaalse vaginoosi ning sellega seotud ebameeldivaste aistingute eest, nagu: tupeeritis, sügelus, põletustunne, punetus ja muud aistingud.

Rohkem

Võrgustik
Loend

Kataloog

Luba filtrid: